Zaznacz stronę

O nas

LiderUpominki.pl to firma z wieloletnią tradycją, na rynku reklamowym działamy od 2001 roku. Od samego początku skupiamy się na sferze gadżetów reklamowych i ich znakowaniu (grawerowanie, nadruki, haft i wiele innych).

Miniony czas był pasmem wielu udanych realizacji prezentów firmowych dla Klientów z najróżniejszych branż, które wzbogaciły nas o nowe doświadczenia i umiejętności. Różnorodność zadań z jakimi musieliśmy się zmierzyć nauczyła nas rozpoznawać oczekiwania i potrzeby naszych kontrahentów. To dla Was, drodzy Klienci, jesteśmy elastyczni, pełni pomysłów i niekonwencjonalnych rozwiązań, służymy pomocą i naszą wiedzą. Jesteśmy odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na oryginalne a zarazem przystępne cenowo upominki reklamowe o wysokiej skuteczności przekazu reklamowego. Udało nam to się osiągnąć dzięki wieloletniej współpracy z licznymi dostawcami i wypracowanymi w związku z tym szczególnymi warunkami.

Z pokorą patrzymy w przyszłość szukając nowych wyzwań, które pozwolą nam dalej się rozwijać i umacniać naszą pozycję na rynku.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiej maści gadżety reklamowe, promocyjne, prezenty firmowe, wszystkie upominki z nadrukiem.

Zaptraszamy do współpracy!

Zamówienia, pytania, wycena

W celu otrzymania pełnej oferty zapraszamy do kontaktu:

email: biuro@liderupominki.pl
tel: 600 374 482

lub wypełnij formularz kontaktowy.

2 + 1 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie w celu kontaktu z Tobą, na Twoją prośbę, na zasadach określonych w polityce prywatności strony